08 Ağustos 2014

Lağımpaşalı'nın Haremi

LAĞIMPAŞALI'NIN HAREMİ

Kemeutopya'nın geri kalanı umursamıyor olsa da Ambaryalıların dedikodular ve tahminlerle gündemi kılınan,   Lağımpaşalı'nın merak edilen hareminin kapılarını aralamak istedim. 

Aşağıdaki görsellerde yer alan kişiler Lağımpaşalı'nın farklı yollar ve saiklerle haremine dahil ettiklerinden bazılarıdır. Biri ise Lağımpaşalı'nın, birkaç saatlik ilişkisine dönüştüğü kişidir. 

Bunlardan kimisine ayrıcalıklar sağlanmış, kimisine gençliği ve güzelliğiyle, Lağımpaşalı'ya daha önce yaşamadığı hazlar yaşatmış olmasının hayrına kontenjandan bol sıfırlı gazetecilik ve köşe yazarlığı olanağı yaratılmış. Kimisine aymazca itaati ve işgüderliğinden dolayı bakanlık verilmiş. 
Haremden örneklere geçmeden önce Lağımpaşalı'yı takdim etmek gerek. İşte Lağımpaşalı... Peki; onu tanıyabildiniz mi? 

Peki; bilin bakalım haremdeki bu gazeteci kimdir?

İpek gibi saçları, kocaman gözleri, zarif ve bakımlı güzel gazeteci köşe yazarı kimdir?
Peki; bilin bakalım haremdeki bu modacı kimdir? Küçük bir ipucu ister misiniz? Gerçekten küçük ama... Fazla açık edemem... Çünkü Lağımpaşalı hemen hiddetlenip, "Haremime bile girmişler. Bunlarda ne ahlak var, ne edep..." diyerek ağzından salyalar saçmaya başlayabilir. Bundan dolayı, yalnızca Lağımpaşalı'nın "İzmer"ciği, diyeceğim. Gerisi size kalmış.

Peki; bilin bakalım haremdeki bu tenis oynayan sporcu, atletik güzel kimdir? Burada ipucu yok... Çünkü birazcık düşündüğünüzde şıp diye bulacaksınız.
Peki; bilin bakalım haremin gediklisi bu eğitimci tombul  bakan kimdir? Yine mi ipucu istiyorsunuz. Aşk olsun size, bölgede ve Kemeutopya'da oyun kurucu olmuş koskoca Ambarya Cumhuriyeti'nin Eğitim Bakanı içinde mi ipucu istiyorsunuz? Yoo... Bu kadarını embesil mahdum bile bilir.Peki; bilin bakalım haremdeki bu Adalet Bakanı kimdir? 


"Haremde erkekler de mi var?" demeyin sakın... Ne de olsa, "Erkek vaarr, erkek var"... Hala bilemediniz mi yoksa...Peki; bilin bakalım haremdeki bu uykucu ve evden dışarı adım atmayan her daim yatakta bekleyen güzel kimdir? 


Lağımpaşalı haremindeki bu güzelin evden dışarı çıkmasına yasak koymuştur.
Şöyle böyle değil, oldukça büyük bahçeli bir konakta adımını sokak kapısından dışarıya atmadan yaşamaktadır. Bak bu konuda haklısınız. Ne denli ipucu versem de bilemezsiniz.
Ve sürpriz...
Peki; bilin bakalım Lağımpaşalı'yı birkaç saatliğine kırmızı odada yatağa atan bu zat kimdir? 

Burada kısacık açıklamalarla sergilenen hareme dair bilgilerin ayrıntılarını merak edenler için üç başvuru kaynağı:
1- Lağımpaşalı, http://www.sobilyayin.com
2- Başbakanın Günlüğü, Vesta Yayınları
3- Kıranlar Kırılanlar Zamanı, http://www.sobilyayin.com Hiç yorum yok: